خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj


 

موضوع خودروبر کرج
نویسنده محمد حاجی عرب
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1307 کلمه
مدت زمان 13دقیقه

 

فهرست مطالب:

7 مورد از *خدماتی که شرکت خودروبر کرج استفاده میکند؟

10مورد از اهداف*تعمیر خودرو در محل توسط خودروبر  چیست؟

4عاملی که در$ قیمت گذاری امداد خودرو تأثیر میگذارد؟

3نمونه حمل خودرو و امداد رسانی از نظر امداد چیست؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 خودروبر کرج

شکل 2 امداد خودرو کرج

شکل 3 خودروبر در کرج

7 مورد از *خدماتی که شرکت خودروبر کرج ارائهمیدهد؟

از جمله خدماتی که توسط شرکت خودروبر کرج ارائه می شود عبارتند از:

 1. پنچر گیری سیار
 2. مکانیک سیار
 3. امداد باتری
 4. خدمات تعویض روغن و چرخ
 5. خدمات سوخت رسانی سیار
 6. حمل خودرو با کفی و یدکش
 7. خدمات قفل و سویچ

خدمات پنچر گیری سیار یکی از وظایف امداد خودرو کرج است. که شامل پنچرگیری لاستیک ‌ها، تعویض لاستیک و یا باد لاستیک ‌های کم باد است‌. لاستیک‌ هایی که امروزه برای خودرو ها استفاده می ‌شوند، شامل دو نوع لاستیک ‌های تیوب دار و لاستیک ‌های تیوبلس است که اکثر ماشین ‌ها دارای لاستیک ‌های تیوبلس هستند و تعویض و پنچرگیری آن‌ها توسط امداد های خودرو آسان ‌تر و راحت ‌تر می ‌باشد. خدمات مکانیک سیار ، مجموعه امداد هایی است. که اگر خودرو دچار هر مشکل فنی شامل مشکلات موتوری و داخلی خودرو باشد صورت می‌ گیرد. این خدمات می ‌تواند شامل مواردی مانند.

مشکلات برقی خودرو، مشکلات موتور، نقص در قطعات خودرو و غیره باشد. که امداد خودروهای معتبر با دانش و تجربه خود اقدام به رفع مشکلات خودرو با پیشرفته ‌تهرین تجهیزات می‌نمایند. یکی دیگر از خدمات امداد خودرو کرج در جاده‌ ها سوخت رسانی سیار  است. شرکت امداد خودرو کرج امدادی سوخت ‌رسانی را در هر ساعتی از شبانه‌ روز و ایام تعطیل انجام داده. و دارای سوخت ‌های بنزین و گازوئیل می‌ باشند که بنا بر نوع ماشین، سوخت مخصوص را استفاده می‌ کنند. در بعضی مواقع رانندگان یادشان می رود که روغن ماشینان را چک کنند. همین باعث میشود. که در جاده اتفاق ناگهانی رخ دهد و در کنار جاده بمانند. شرکت خودروبر کرج هم در این باره در کنار شما است. و این خدمات را هم به شما ارائه میدهد. khodrobar-karaj

در ادامه مطلب به شکل 1 خودروبر کرج مراجعه فرمایید.

خودروبر کرج

خودروبر کرج
khodrobar-karaj

شکل 1 خودروبر کرج

10مورد از اهداف*تعمیر خودرو در محل توسط امداد خودرو  چیست؟

هنگامی که خودرویی شما در مکانی خراب میشود . در راه ها و جاده های و…که خودتان نمی توانیم مشکل را رفع کنیم. باید توسط امداد خودرو کرج رفع شود. در ادامه برایتان خواهیم گفت که اهداف امداد خودرو کرج از امداد رسانی به شماو رفع عیب ماشین شما چیست؟

 1. افزایش رضایت مشتریان
 2. تکریم مشتریان
 3. جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
 4. ایجاد تنوع در خدمات سیار
 5. افزایش درآمد
 6. پیشتازی در امر خدمات پس از فروش
 7. ارائه خدمات لوکس
 8. جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان
 9. خدمات سرویس دوره ای

یکی از اهداف امداد خودروبر کرج این است که فقط و فقط رضایت مشتری را کسب کند. و یکی دیگر از اهداف امداد رسانی به خودرو ها این است. که از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری کند. امداد خودروبرکرج در سریعترین حالت ممکن به مشتری ها امداد رسانی میکند. خودروبرکرج در کنار امداد رسانی خدمات سرویس دوره ای راهم ارائه می دهد. امداد خودرو کرج در کنار خدمات سریع و آسان که ارائه می دهند. از پرداخت های اضافی توسط میشتری و اتفاقات دیگر هم جلوگیری می کند.

4عاملی که در$ قیمت گذاری امداد خودرو کرج تأثیر میگذارد؟

عواملی هست که در قیمت گذاری امداد خودرو کرج تأثیر میگذارند. این عوامل عبارت است. از طول مسیر و شرایط آب و هوایی نوع خودرویی شما نوع امداد رسانی و موقعیت مکانی شما بستگی دارد.موقعیت و زمان حادثه: در زمان و موقعیت های مختلف هزینه نسیت به شرایط فرق میکند.مثلا اگر موقعیت شما دور باشد.  یا در مناطق کوهستانی یا در مناطق غیر هموار باشد. صد درصد قیمت  امداد رسانی  هم در پایان افزایش پیدا میکند. و یا در زمان های  شب یا روز یا مثلا در زمان عید نوروز باشد. با توجه

به موقعیت شما و شرایط جادهای هزینه های پایانی هم افزایش پیدا میکند. در ادامه مطلب به شکل 2 امداد خودرو کرج مراجعه فرمایید.

خودروبر کرج

خودروبر کرج
khodrobar-karaj

شکل 2 امداد خودرو کرج

مورد دوم بسگی دارد به مدل ماشین شما اگر ماشین شما مدل بالا و لوکس باشد.صد درصد تأثیر زیادی دارد روی هزینه پایانی. در کل مدل ماشین شما در قیمت پایانی تأثیر خیلی زیادی دارد. مورد دیگری که باید به آن توجه کرد.

نوع امداد رسانی است. ما در شرکت خودروبر کرج نمونه امداد رسانی داریم. که در ادامه توضیح میدم. مکانیک سیار، حمل خودرو با کفی ، حمل خودروی شما با یدکش وحمل خودرو با خودردبرکرج که به صورت ویژه صورت میگیرد. هر کدام امداد های مختلف و متفاوتی را ارائه میدهند. با توجه به  نیاز شما امداد صورت میگیرد.

3نمونه حمل خودرو و امداد رسانی از نظر امداد چیست؟

یدک کش خودروبرکرج  برای خودرو هایی است که آسیب جدی ندیده اند و تقریبا سالم هستند. خودروبرکرج دارایی کفی برای خودرو هایی است که آسیب بدی دیده اند و خودروهایی که قابل حرکت نیستند.  امداد خودرویی کرج از همه انواع یدک کش و خودروبر ها استفاده میکند. khodrobar-karaj

 1. یدکش ها مخصوص امداد خودروی کرج: برای خوردو های یدکش از خودرو ها نیسان و وانت استفاده میشود. از ویژگی هایی یک امداد خودروی یدکش این است. که باید به اندازه کافی قدرت داشته باشد. که بتوان خودریی دیگری را تا به مقصد جابجا کرد. برای وصل کردن خودرو به چرخگیر از وسیله ای به نام وینچ استفاده میکنن. تا آن را بلند کنند و چرخ ها در چرخگیر یدک کش قرار بگیرند.
 2. جرثقیل: برای یدک کشی خودرو ها با جرثقیل، نباید سپر و چرخ های خودرو آسیب جدی دیه باشد. برای حمل خودرو از چرخ های جلو یا چرخ های عقب ماشین استفاده میکنند تا آن را بلند کنند. که شرکت خودروبر کرج از انواع جرثقیل ها برای یدک کشی استفاده میکنند.
 3. خودروبر کرج کفی: این نوع خودروبر برای خودروهایی که قادر به حرکت نیستند، صفر، لوکس، مسابقه ای، بدون پلاک و…استفاده میشود. در ادامه مطلب به شکل 3 خودروبر در کرج مراجعه فرمایید.

خودروبر کرج

خودروبر کرج
khodrobar-karaj

شکل 3 خودروبر در کرج

 1.  خودروبر کفی، خودرو ها را بدون اینکه آسیب ببینند روی کفی خود قرار میدهد. با این خودروبر، خودرو شما را تا مقصدی که شما تعین کرده اید با امنیت کامل حمل میکنند. امداد خودرویی کرج از خودروبر کفی سالم و با تجهیزات کامل استفاده میکند.

 

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *