خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj


خودروبر کرج حمل خودروبر در کرج جرثقیل چهارچنگولی در کرج یدک کش در کرج خودروبر کرج khodrobar-karaj

موضوع

انواع یدک کش ها

دپارتمان

عالی و عالی

نویسنده

پیام قربا نی

تعداد کلمات

1100

مدت زمان

11 دقیقه

 

فهرست مطالب

0تا100 کاربرد یدک کش ها و چرا باید از# خودروبر کرج استفاده کنیم!

9.مدل از خودروها می‌توانند با استفاده از# خودروبر کرج حمل شوند؟

15.اشنایی با تعرفه و هزینه حمل در# خودرو بر کرج!

10.خلاصه ی اشنایی با یدک کش های خودروبر کرج!

 

 

فهرست تصاویر

عکس  1 خودروبر تهران

شکل 2 حمل خوروبر 

تصویر 3 جرثقیل چهارچنگولی در تهران

شکل 4 یدک کش 

 

 

 

0تا100 کاربرد یدک کش ها و چرا باید از# خودروبر کرج استفاده کنیم!

اغلب افراد جامعه هنوز نمیدانند که* حمل خودروبر کرج چیست. و چه کاربردی دارد ما برای شما کمی این موضوع رابازمی کنیم تا خودروبر کرج را بشناسید. حتما تا بحال به این موضوع برخورد کرده اید که ناگهان خودرو شما دچار مشکل میشود. و دیگر راه نمیرود و یا خاموش میشود و روشن نمیشود. در این صورت اولین کاری که باید بکنید تماس با            khodrobar-karaj   و یدک کش است. تا به شما بیایند دانواع یدک کش خودرو را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. سیستم* جرثقیل چ هارچنگولی در کرج و متصدی حمل خودرو در حمل ایمن و استاندارد خودرو نقش بسیار موثری دارد. در ادامه همرا ما باشید تا نکات قابل توجه ای که ذکر کرده ایم. از# خودروبر کرج با یدک کش خودرو را برای شما کاربر گرامی ارائه دهیم.

امدادخودرو نادر با تجربه 15 ساله خود توانسته است بدون بروز هیچ گونه مشکلی، خودرو ها را به مقصد برساند. وجود سیستم بازرسی، انتقادات و شکایات و قدردانی باعث شده است.* یدک کش در کرج مطمئن تر از سایر شرکت ها عمل کند.  یدک کش یا همان تریلر، یک وسیله نقلیه است برای حمل بار هایی که  چرخ داشته باشند به کار می‌رود.# خودروبر کرج نیز یک نوع تریلر است که به خودروی سواری یا کامیون متصل می‌شود.  و برای حمل و جابجایی بار هایی که دارای چرخ باشند به کار می‌رود. یدک کش همان گونه که از اسمش پیداست.  برای کشیدن و جابجایی هر شی یا دستگاهی که دارای چرخ های مخصوص باشد به کار می رود* حمل خودروبر درکرج یدک کش‌ها در حمل و نقل بارهای سنگین و بزرگ مانند ماشین‌آلات سنگین، قطعات خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

خودروبر کرج

خودروبر کرج
khpdrobar-karaj

شکل 1 خودروبر البرز

9.مدل از خودروها می‌توانند با استفاده از یدک کش ها حمل شوند؟

یدک کش چرخگیر برای حمل خودروهای سبک مناسب است و می‌تواند انواعی از خودروها را جابجا کند. اما برای استفاده از یدک کش چرخگیر، خودرو باید دارای برخی ویژگی‌ها باشد. به طور کلی، خودروهایی که دارای چندین چرخ محرک هستند. و دارای سیستم نیروی محرکه جلو یا عقب هستند، می‌توانند با استفاده از* جرثقیل چهارچنگولی در کرج حمل شوند. بعضی از مدل‌های خودروهایی که با استفاده  ان از# خودروبر کرج  حمل می‌شوند. عبارتند از: خودروهای شخصی سبک: انواع خودروهای شخصی سبک مانند سدان، هاچبک، کوپه و ون‌های کوچک. خودروهای کلاسیک: بعضی خودروهای کلاسیک که با توجه به وزن و ابعاد آنها، می‌توانند با یدک کش چرخگیر حمل شوند.

. خودروهای ورزشی: برخی از خودروهای ورزشی که دارای سیستم نیروی محرکه جلو یا عقب هستند. می‌توانند با استفاده از یدک کش چرخگیر جابجا شوند. خودروهای باری: بعضی از خودروهای باری کوچک و سبک مانند.* یدک کش در کرج و خودروهای باری و # خودروبر کرج  با بدنه پوشیده می‌توانند با استفاده از یدک کش چرخگیر حمل شوند. برای اینکه به یک یدک کش ماشین در خودروبر کرج دسترسی داشته باشید. تا یک ماشین یدک کش درخواست دهید، به شماره یدک کش نیاز دارید. در این صورت با توجه به محدوده شما یدک کش خودرو متفاوت به شما معرفی می‌شود. بر اساس آن‌ها می‌توانید با یکی از آن شماره‌ها تماس گرفته و درخواست* حمل خودروبر در کرج خود را ثبت کنید.

حمل خودروبر در کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj

شکل 2 حمل خوروبر در تهران

 

15.اشنایی با تعرفه و هزینه حمل در# خودرو بر کرج!

تعرفه* جرثقیل چهارچنگولی  سال  وهزینه حمل خودرو با یدک کش ، طبیعی است که به عوامل مختلفی ارتباط دارد.  ازجمله این عوامل عبارت‌اند از: نوع ماشین، نوع سرویس درخواستی. یدک کشی داخل و یا خارج از شهر، میزان مسافت طی شده توسط یدک کش و نوع یدک کش . در حال حاضر هزینه حمل خودرو در  khodrobar-karajدر سال 1401 هنوز به تصویب نرسیده است اما انتظار می‌رود. هزینه حمل ماشین با# خودروبر کرج برای خودروهای تیپ A در شهر حدود 80 تا 100 هزار تومان باشد. که* یدک کش در کرج البته این رقم برای نیسان چرخ گیر و نیسان زنجیری متفاوت است. (طبیعی است که قیمت نیسان چرخ گیر کمی بالاتر باشد). همچنین هزینه حمل خودرو با یدک کش برای بیرون شهرکمی کمتر از داخل شهر باشد. برای مسافت‌های بلندتر به این مبلغ، هزینه‌ای افزوده می‌شود.

.تعرفه یدک کش خودرو سال 1400 برای خودروهای تیپ B بالا بین 70 تا 90 هزار تومان است. همان‌طور این مبلغ برای مسیرهای درون‌شهری، بالای 10 کیلومتر و حمل با نیسان چرخ گیر بیشتر خواهد شد. قیمت یدک کش خودرو برای خودروهای تیپ C بین 60 تا 80  هزار تومان خواهد بود. و مطابق شرایط گفته‌شده در بالا هزینه یدک کش ماشین متفاوت خواهد بود. دسته‌بندی خودروهای A، B و C بر اساس قیمت آن‌ها صورت می‌گیرد. به این صورت که خودروهای گروه A، خودروهای گران‌قیمت و لاکچری را شامل می‌شود. خودروهای گروه B، خودروهای معمولی و میان رده را شامل می‌شود. و خودروهای گروه C، خودروهای پایین رده و معمولی را شامل می‌شود. طبیعی است که قیمت یدک کش ماشین برای خودروهای لاکچری، گران‌قیمت‌تر از خودروهای معمولی باشد.

جرثقیل چهارچنگولی در کرج

خودروبر کرج
khodrobar-karaj

شکل 3 جرثقیل چهارچنگولی د ر کرج

10.خلاصه ی اشنایی با یدک کش های خودروبر کرج!

یکی از بد ترین اتفاق هایی که میتونه تو سفر یا کار های روزمره در شهر برای شخصی بیافتد. خراب شدن یا تصادف کردن ب نحوی است ک ماشین ناتوان از کارو حرکت شود. ان هم در شهر مثل تهران که شهری شلوغ و پر رفت و آمد است. وطی سال ها گذشته شرکت هایی در تهران مشغول خدمات دهی به وسایل نقلیه ای که دچار مشکل شده اند. پرداختند یکی از این شرکت هایی مثل خودروبر کرج که چندین سال به بهترین نحو خدمات را ب مشتریان خود ارائه داده است. شرکت یدک کش است شرکت امدادخودرو یدک کش به همراه تیم خود شبانه روزی کوشیده اند. که تجربه تلخ و نقص فنی وسیله نقلیه تان را همسفرانتان آسان تر و با استرس کمتر سازند .

این شرکتkhodrobar-karaj   خدمات امدادی در استان تهران از سال ۹۳ در حال فعالیت و خدمات دهی جاده ای هست. و طی این سال ها توانسته صد ها وسیله نقلیه ای ک ب مشکل بر خورده اند را حمل نماید. .حال گروه امدادی امداد خودرو یدک کش با ارائه کردن خدمات خود نظیر امداد رسانی باطری. امداد رسانی سیار در تهران از همیشه بیشتر اماده خدمت به تمام مشتریان در امداد خودرو شرق تهران میباشد. .یکی از عوامل مهم در امداد رسانی خودرو سریع بودن و تشخیص درست عامل خرابی خوردو خراب است. بدین رو امدادگران ما با داشتن وسایل نقلیه همچون جرثقیل و یدکش تهران میتواند خدماتی مثل سوخت رسانی سیار. در تهران وامداد باطری در تهران را در بخش امداد# خودرو  خودروبر کرج در هر ساعتی از شبانه روز انجام دهد.

 

یدک کش در کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj

شکل 4 یدک کش در کرج

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *