خودروبر کرج

خودروبر کرج خودروبر در کرج خودروبر کرج


خودروبر کرج

موضوع

خودروبر کرج

دپارتمان

عالی و عالی
نویسنده

مسعود صافی

تعداد کلمات

1100

مدت زمان

11 دقیقه

 

فهرست مطالب:

1.توصیه* خودروبر کرج به رانندگان برای چک کردن خودرو قبل سفر!

2.بخشهای مهم * که توسط خودروبر در کرج  توصیه میشود هرگز فراموش نشود!

3.کارهای*مهم که خودروبر کرج پیشنهاد می شود قبل سفر انجام شود!

4.اگر^ ماشین در جاده دچار سانحه شد چه کنیم؟

 

شکل 1 خودروبر کرج

تصویر 2 خودروبر در کرج

عکس 3 خودروبر کرج

نما 4 khodrobar_karaj

 

 

1.توصیه* خودروبر کرج به رانندگان برای چک کردن خودرو قبل سفر!

قبل ای که سفرتان را شروع کنید، خودرو را می بایست از جنبه های گوناگون بررسی کرد. سلامت فنی خودرو، مورد مهمی است که برای ایمنی مسافران می بایست حتما توسط راننده چک شود. خودروبر کرج لیستی از مهمترین موارد را برای شما آماده کرده است. گاهی ممکنه رفتن به تعمیرگاه برای چک کردن خودرو سواری قبل سفر وجود نداشت باشد. خودروبر کرج توصیه میکند حتما موردهایی که ارائه میشود را پیش از سفر بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید. خودربر در کرج پیشنهاد میکند که ابزار الات اضطراری را همراه خود داشته باشید. کپسول آتش نشانی، آچارهای پنچرگیری، کمک های اولیه و تابلو خطر و زنجیر چرخ. وسایل مهمی است که khodrobar-karaj پیشنهاد می کند. حتما در سفر های خود با ماشین به همراه داشته باشید. هیچ موقع این وسایل را فراموش نکنید چون ممکن است روزی نجات دهنده شما باشد!

هر چند شما دست به آچار باشید، بازهم یک متخصص حرفه‌ای دقیق‌تر میتواند ایرادات فنی را متوجه شود. ریزترین مشکل فنی در شرایط آب‌ وهوایی بد ، سرعت زیاد یا رانندگی طولانی میتواند باعث ایرادات جدی خودرو شود. بررسی خودرو شما از ۶ مرحله اصلی دارد این موارد را خودروبر در کرج به شما توضیح خواهد داد.این موارد را حتما در چک لیست خود تیک بزنید:

  • موتور و قسمت های مربوطه
  • سیستم ترمز و لنت ها
  • روغن های خودرو و آب رادیاتور
  • بدنه ماشین مثل شیشه ها و..
  • موارد ایمنی خودرو
  • وسایل احتیاطی

<yoastmark class=

شکل 1 خودروبر کرج

2.بخشهای مهم * که توسط خودروبر در کرج توصیه میشود هرگز فراموش نشود!

موتور خودرو: اولین مرحله که بسیار مهم است. موتور و صدای آن است که نشان دهنده سلامت خودرو شماست. به صدای موتور گوش کنید، صدای موتور صدای روان دارد و غیر عادی نیست. صدای خودرو را حین روشن شدن و هنگام گاز دادن چک کنید. چراغ های موتور جلو داشبورد روشن باشد نشان دهنده ایرادی مهم در موتور است. حتما این را از طرف خودروبر در کرج جدی بگیرید چون این مورد ممکن است بسیار خطر آفرین باشد. دیگر قسمت های مهم که می بایست در رابطه با موتور بررسی شود.شامل: هواگیری رادیاتور وشلنگ آن، تسمه های موتور، روغن موتور و فیلتر هوا است. سیستم ترمز خودرو: khodrobar-karaj  پیشنهاد می کند حتما در یک مسیر مناسب ترمز گیری ماشین را بررسی کنید. عمر لنت های ترمز را در نظر بگیرید و مطمن شوید از کیفیت مناسب برخوردار باشد.

دیگر توصیه خودروبر کرج بررسی مایعات ماشین است.: مایع خنک کننده رادیاتور و روغن موتور برسی شود که این مایعات در سطح مناسب و تمیز باشد. و در محله بعد بررسی مایعات خودرو به سراغ روغن ترمز میرویم که باید چک شود. و این توصیه خودروبر در کرج است که حتما مایع شیشه شور بررسی و پر شود. چه تصادفاتی که در اثر همین مورد ساده پیش آمده است! در آخر باک ماشین چه گاز و چه بنزین پر شود. بدنه خودرو: سلامت چراغ ها، برف پاکن ها، گرم کن شیشه عقب، عاج لاستیک ها، بررسی کیفیت تایر زاپاس. تنظیم باد لاستیک ها، سالم بودن شیشه ها از موارد مهمی است که در بدنه ماشین باید چک شود. توصیه ما به عنوان خودربر کرج این است موارد ایمنی مثل.: کمربندها، بوق ماشین، کیسه های هوا، کولر و بخاری ماشین. وسایل احتیاطی مانند: کپسول آتشنشانی بهتر است همراه باشد.

<yoastmark class=

شکل 2 خودروبر در کرج

3.کارهای*مهم که خودروبر کرج پیشنهاد می شود قبل سفر انجام شود!

نکته اول، پیش از سفر برای برنامه ریزی آب و هوای طول مسیر و مقصدتان را چک کنید. متناسب با آن لباس مناسب را بردارید. پس اولین پیشنهاد خودروبر کرج برداشتن لباس مناسب سفر می باشد.نکته بعدی همراه داشتن وسایل الکترونیکی مورد نیازتان مثل گوش موبایل ، USB و اگر سفر اکتشافی در پیش دارید داشتن دستگاه GPS است. نکته دیگر این است که اگر قرار است مدت زمان زیاد و مسافت زیادی را با ماشین طی کنید. خودروبر در کرج به همراه داشتن لوازم یدکی را ضروری می داند که در ادامه تعدادی نام برده خواهد شد. تایر زاپاسی خودرو، شبنما، آچارهای ضروری، جک برای پنچرگیری، زنجیرچرخ و ضد یخ از مهمترین ها هستند.و در آخر برای لذت بردن از سفر خود وسایل کمپ در طبیعت را فراموش نکنید. پیشنهاد خودروبر کرج چادر مسافرتی، زیر انداز، وسایل آشپزی در طبیعت و وسایلی از این دست است.

در ادامه کارهای مهمی توسط خودروبر کرج گفته میشود که انجام آن در خانه پیش از سفر بسیار ضروری است. اولین مورد بررسی امنیت خانه تان می باشد، به این صورت که. درب ها و پنجره ها چک شود و از بسته بودن آنها مطمئن شوید، برای احتیاط قفل ضروری استفاده شود. به نظر خودروبر در کرج شارژ گوشی و همراه داتن پاور بانک گوشی از موارد مهم و ضروری است. نه تنها برای عکاسی و لذت بردن از سفر کاربرد دارد بلکه از مهمترین وسایل احتیاطی در شرایط خطر است. اگر زمان دقیقی برای حرکت در نطردارید خودروبر کرج ضروری میداند حتما چمدانتان را از شب قبل آماده کنید. اگر در منزلتان گل و گیاه زینتی دارید حتما به فکرشان باشید. آبیاری این گیاهان را به فردی قابل اعتماد بسپارید یا روشی برای آبیاری انها در نظر داشته باشید.

<yoastmark class=

شکل 3 خودروبر کرج

4.اگر^ ماشین در جاده دچار سانحه شد چه کنیم؟

گاهی پیش میاید که ماشین در جاده دچار نقص میشود پس به اقدامات خودروبر کرج دقت کنید. خراب شدن ماشین در جاده ممکنه به هر دلیلی پیش آید.اولین نکته هنگام خرابی ماشینتان در جاده حفظ آرامش است خودروبر در کرج مهمترین اقدام در این شرایط میداند. اگر راننده کنترل خود را حفظ کند، سایر اقدامات با تمرکزبهتر و دقیق تر انجام میشود. اگر هنگام رانندگی نقصی پیش آید توصیه خودروبر کرج در این شرایط را جدی بگیرید. سرعت خودرو را ناگهانی کم نکنید و ناگهانی تغییر مسیر ندهید. برای کاهش سرعت دنده را سنگین کنید و آرام ترمز بگیرید و دنبال جای پارک مناسب برای بررسی خودرو بگردید. این نکته را از خودروبر کرج به یاد داشته باشید که هنگام پارک خودرو آمپرها را روشن نگه دارید.

<yoastmark class=

شکل 4 khodrobar_karaj

پس از پارک در جای مناسب مثلث خطر را در جای مناسبی از ماشینتان قرار دهید.در ادامه هر کجا از خودرو را که فکر می کنید دچار عیب شده را بررسی کنید. اگر ایراد بوجود آمده مثل پنچر شدن خودرو قابل حل است با وسایل مناسب اقدامات لازم را انجام دهید. در صورتی که نقص بوجود آمده از نظر شما قابل حل نیست با امداد خودرو تماس حاصل کنید. در صورتی که خرابی بوجود آمده بسیار جدی و نیاز به تعمیر اساسی دارد. با خودروبر در کرج تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن وسیله شما را به جای مناسب انتقال دهد. برای آگاهی بیشتر از مطالب جدید و ارتباط با ما به نشانی ما khodrobar-karaj مراجعه فرمایید.

سوالات متداولی که در چک کردن خودرو قبل از سفر حائز اهمیت میباشد

خودروبر کرج بعد از چه مدت به محل میرسد؟

مدت زمانی که خودروبر کرج طول می کشد تا در محل حاضر شود بستگی به مکان شما و ساعت روز می باشد اما رانندگان ما سعی دارند در کمتر زمان ممکن در محل حاضر شوند. 1

خودروبر کرج در تهران انتقال خودرو انجام می دهد؟

محدوده خودروبر در کرج و شهر های اطراف می باشد.

چگونه با خودروبر در کرج ارتباط داشته باشیم؟

برای ارتباط با ما کافیست وارد وب سایت ما به نشانی khodrobar_karaj شوید.

</div

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *