خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj


خودروبر کرج کفی خودروبر کرج خودروبر عظیمیه خودروبر گوهردشت خودروبر کرج khodrobar-karaj

موضوع یدک کش سیار کرج
دپارتمان عالی و عالی
نویسنده پیام قربانی
تعداد کلمات 1200
مدت زمان 12 دقیقه

 

فهرست مطالب

2.چرا# نیسان تهران تلاش دارد که به مردم عزیز ما کمک رسانی کند؟

6.تا از مزیت های امداد خودروی کامیونی و یدک‌ کش نیسان چرخگیر!

7.شرایط دریافت نیسان شبانه روزی در* خودروبر زعفرانیه!

8.کامیون تخصصی امداد سیار

 

 

فهرست تصاویر

تصویر  1امداد تهران

عکس 2 کفی نیسان تهران

شکل 3 خودروبر عظیمیه

شکل 4 یدک کش تخصصی

 

 

 

2.چرا# خودروبر کرج تلاش دارد که به مردم عزیز ما کمک رسانی کند؟

در برخی از مواقع، وسایل نقلیه ممکن است.  که دیگر قادر به ادامه حرکت و یا استارت نخواهند بود. در چنین شرایطی رانندگان خودرو به مجموعه‌ ها و شرکت#‌ خوروبر کرج نیاز خواهند داشت. که تحت عنوان امداد خودرو و ارائه خدمات امدادی مشغول به فعالیت هستند. این شرکت‌ ها خدمات امداد رسانی به خودرو ها را به عهده دارد. در این زمینه نیز شرکت‌* کفی خودروبر کرج ماشین‌ هایی چون. وانت، نیسان، خاور و غیره استفاده نموده و خودرو را تا نزدیک‌ ترین محل جهت تعمیر حمل می‌ کنند. در ادامه در این مقاله نیز قصد داریم تا با یدک کش های # خودروبر کرج و انواع آن آشنا شده. و هر کدام از آن‌ ها را به‌ طور مجزا بررسی نماییم.

یدک‌ کش‌ های* خودروبر عظیمیه در واقع وسیله‌ هایی هستند. که در شرکت‌# خودروبر کرج جهت حمل خودروهای آسیب‌ دیده. و تصادفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. و برای حمل انواع خودرو نیز بسیار مجهز می‌ باشند. این نوع از خودروهای مجهز برای حمل ماشین‌‌های آسیب‌ دیده. از وزن و تحمل بار بسیار بالاتری برخوردار هستند. و هر کدام از آن‌‌ها دارای وزن تقریبی ۲ تن می‌ باشند. تمامی خودروهای یدک کش استفاده‌ شده در شرکت*‌ خودروبر گوهردشت. دارای قابلیت امدادرسانی در تمامی شرایط آب‌ و هوایی به‌ ویژه شرایط برف و کولاک هستند. و به‌ طور معمول #خودروبر کرج نیز جهت حمل خودروهای آسیب‌ دیده. در فواصل بسیار کوتاه و کم‌ تر از ۱۰ کیلومتر مورد استفاده قرار می‌ گیرند. خودروبر کرج از جمله انواع خودرو های استفاده‌ شده به‌ عنوان یدک کش نیز می‌ توان. به انواع وانت، نیسان، خاور و غیره اشاره نمود.

 

 

خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj

شکل 1 خودروبر کرج

 

 

6.تا از مزیت های یدک‌ کش‌ های کامیونی و یدک‌ کش نیسان چرخگیر!

یدک‌ کش‌ های کامیونی در* کفی خودروبر کرج  یکی از رایج‌ ترین و پرکاربردترین یدک‌ کش‌ ها در شرکت‌ های امداد خودرویی هستند.# خوروبر کرج برای حمل و جا‌به‌جایی انواع خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع از یدک‌ کش‌‌ها مجهز به یک کفی جدا کننده هستند. که در قسمت پشتی آن‌ ها قرار گرفته است. با قرار دادن کفی جداکننده در زیر چهار چرخ ماشین آسیب‌ دید. در* خودروبر عظیمیه کفی توسط بازوان هیدرولیکی ماشین را از سطح زمین بلند نموده. و آن را تا نزدیک‌ ترین تعمیرگاه حمل می‌ نماید. کامیون‌ های یدک‌کش از کاربرد و سطح ایمنی بسیار بالاتری نسبت‌ به سایر یدک کش ها برخوردار هستند.  در # خودروبر کرج دشت حمل خودرو های آسیب‌ دیده و تصادفی، جهت جا به جایی خودرو های لوکس نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

 

این نوع از یدک‌ کش‌ ها تحت عنوان یدک‌ کش‌ های خودرو بر نیز شناخته شده.  نیسان‌ های چرخ گیر* خودروبر گوهردشت  گزینه بسیار مناسبی برای حمل خودرو های آسیب‌ دیده تا مسافت‌های بسیار کوتاه هستند. و جهت حمل خودرو نیز بازو های کشنده خود را به چرخ‌ های خودروی آسیب‌ دیده متصل نموده. و بدون هیچ‌ گونه آسیب به بدنه خودرو، آن را تا نزدیک‌ ترین تعمیرگاه جا به جا می‌ نمایند. یدک‌ کش‌ های خودرو بر نیز همانند یدک‌ کش‌ های کامیونی، از کاربرد و سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند*. کفی خودروبر کرج از مهم ترین و اصلی ترین خدمات امداد خودروی شبانه روزی می توان به یدک کش سیار اشاره کرد. امروزه یکی از نگرانی های افراد خودرو سوار ها است.# خودرویر کرج که  احتمال خرابی خودرو اشان در جاده در حین تردد در مسیرهای درون و برون شهری می باشد.

کفی خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj

شکل 2 کفی خودروبر کرج

 

 

7.شرایط دریافت یدک کش شبانه روزی در* خودروبر عظیمیه!

یکی از مهم ترین ویژگی های مراکز امداد خودرو مجهز بودن. آنها به یدک کش های شبانه روزی به صورت  است . وجود مراکز امداد خودرو با شرایط امداد رسانی به صورت شبانه روزی موجب آرامش خاطر شما عزیزان است. تا به خیالی آسوده در هر ساعت از شبانه روز. خودروبر کرج در جاده و مسیرهای درون و برون شهری با خودرو شخصی اتان تردد کنید . اطمینان خاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکل و توقف ناگهانی خودرو شما* خودروبر گوهردشت کارشناسان توانمند.. برای دریافت خدمات یدک کش سیار با شماره سراسری 1593 تماس بگیرید. و در هرجایی که بودید بدون نگرانی و با اطمینان خاطر از خدمات khodrobar-karajهرهمند شوید.

تمامی شرایط دریافت و بهره مندی از خدمات حمل خودرو. توسط خودروبر کرج همانند دریافت خدمات امدادی و حمل خودرو توسط یدک کش در ساعات روز می باشد. تا رسیدن یدک کش به محل خرابی خودرو رعایت نکات زیر شرایط خطرناک را کنترل می کند. و تمهیدات امنیتی را تا رسیدن یدک کش برقرار می کند. تا حد امکان خودرو خود را به حاشیه جاده نزدیک کنید چراغ های خودرو را روشن کنید. جراغ خطر خودرو خود را روشن کنید  همراه داشتن و نصب تابلوی خطر الزامی است. تحت هیچ شرایطی اقدام سرخود برای تعمیر خودرو خود نکنید و منتظر رسیدن کارشناس تیم امداد خودرو شبانه روزی باشید.

خودروبر عظیمیه

خودروبر کرج khodrobar-karaj

شکل 3 خودروبر عظیمیه

 

8.یدک کش خودرو شبانه روزی و یدک کش شبانه روزی خودروبر کرج!

 

یکی از مهم ترین ویژگی های khodrobar-karaj مجهز بودن آنها. وجود مراکز امداد خودرو با شرایط امداد رسانی به صورت شبانه روزی موجب آرامش خاطر شما عزیزان است. تا به خیالی آسوده در هر ساعت از شبانه روز در جاده. و مسیرهای درون و برون شهری با خودرو شخصی اتان تردد کنید . اطمینان خاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکل و توقف ناگهانی خودرو شما کارشناسان توانمند. و مجرب تیم ما  خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. مرکز امداد خودرو شبانه روزی تهران مجهز به انواع مختلف و به روز یدک کش های شبانه روزی. امداد خودرو تهران در تمام مناطق جنوبی، شمالی ، شرقی و غربی حضور دارد. یدک کش تهران برای ارائه خدمات به شما عزیزان خودرو سوار است.

 

از مهم ترین و اصلی ترین خدمات khodrobar-karaj می توان به یدک کش سیار اشاره کرد. امروزه یکی از نگرانی های افراد خودرو سوار احتمال خرابی خودرو است. که در جاده در حین تردد در مسیرهای درون و برون شهری می باشد. اگر خودرو شما در میانه راه مخصوصا در حین تردد در اتوبان دچار نقص فنی شد. و آسیب دید باید سریعا برای انتقال خودرو به مقصد. ئپارکینگ های عمومی ، تعمیرگاه های معتبر با مراکز دارای یدک کش سیار تماس بگیرید. یدکش ماشین شما را در کمال  امنیت به مکان مورد نظر شما منتقل می کند. و همچنین در جهت جلب رضایت شما عزیزان و تایید کیفیت عملکرد.

خودروبر گوهردشت

خودروبر کرج
khodrobar-karaj

شکل 4 خودروبر گوهردشت

 

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *