خودروبر کرج

خودروبر کرج khodrobar-karaj


خودروبر کرج

موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 2290 کلمه
مدت زمان 23 دقیقه

44 علت که مشتری سرویس های خودروبر کرج *استفاده کند برد کرده است!!

خودروبر برای حمل و انتقال خودرو ها کاربرد دارد. خودروبر کاربردهای مختلفی دارد که برای هر خودرویی متفاوت است. اولین و رایج ترین کاربردی که برای خودروها دارد، خرابی خودروها می باشد. زمانی که خودرو در کنار خیابان و جاده خراب میشود و امکان تعمیر کردن آن نمیباشد، خودروبر مورد استفاده میباشد. خودروبر توانایی حمل خودرو شما به تعمیرگاه و هر مکان دیگری را دارد. مزایا دیگری که خودروبر دارد، حمل خودروهای جدید و خریده شده باشد. زمانی که شما خریداری خودروتان را شهر دیگری انجام میدهید، انتقال آن به مکان موردنظرتان، با خودروبر انجام می شود. تعداد خودروها یکی باشد و یا چندتا، میتوان برای حمل و جابه جایی آنها از خودروبر امدادخودرو کرج استفاده کرد. خودروبر ها چند نوع هستند که با توجه به قابلیت هایی که دارند، میتواند تعداد ماشین هایی را حمل کنند. همچنین قابلیت های هر خودروبری، با وزن و ابعادهای مختلفی، فرق می کنند.

خودروبر کرج به تمام نقاط کرج امدادرسانی می کند. شهر های اعم از:

 • محمدشهر
 • ماهدشت
 • مشکین‌دشت
 • فردیس
 • کمال‌شهر
 • نظرآباد
 • کوهسار
 • تنکمان
 • طالقان
 • ساوجبلاغ
 • پلنگ‌آباد (اشتهارد)
 • هشتگرد
 • چهارباغ
 • شهر جدید هشتگرد
 • اشتهارد
 • گرمدره
 • گلسار
 • آسارا
 • ولداباد

4 نوع یدک کش امدادخودرو کرج که برای &حمل خودروها استفاد می شود!

یدک کش یک وسیله ای است که برای حمل و انتقال خودروهای معطل شده، صدمه دیده یا تخریب شده. این دستگاه‌ ها معمولاً در جاده‌ ها و محیط ‌های دیگری که نیاز به جابجایی خودروها وجود دارد، کاربرد دارند. در اینجا به برخی از انواع خودروبر کرج اشاره می‌ کنم:

 1. یدک کش‌ جلو بازویی: این یدک کش‌ ها، دارای یک بازوی جلویی هستند که به خودروی معطل شده متصل می‌شوند. بازوی جلویی می ‌تواند به صورت مکانیکی یا هیدرولیک عمل کند و خودرو را بالا ببرد. در این صورت روی چرخ‌ های دیگر خودرو را حرکت دهد.
 2. یدک کش ‌های پلتفرم: این یدک کش‌ ها، دارای یک صفحه بزرگ هستند که خودرو را روی آن می گذارند. پلتفرم می‌تواند به صورت ثابت یا قابل حرکت باشد و با کمک مکانیزم‌ های مختلف، خودرو را بالا ببرد. و به مکان مورد نظر حمل می کند.
 3. یدک کش‌ های تخت: این یدک کش‌ ها، دارای یک سطحی صاف می باشند. خودرو معطل شده روی سطح تخت قرار می‌گیرد و با کمک سیستم‌ های منتقل، به محل مورد نظر منتقل می‌شود.
 4. یدک کش ‌های کمکی: این یدک کش‌ ها، به عنوان تجهیزات کمکی بر روی دستگاه‌ های نقلیه دیگر متصل می‌شوند. مانند کامیون ‌ها یا ون‌ هایی که توانایی جابه جا شدن با خودروبر کرج را دارند. این تجهیزات شامل وینچ ‌ها، کمک‌ جابجایی و سیستم ترمز کششی هستند که به خودروهای دیگر در مواقع ضروری کمک می‌کنند.

همچنین، مدل و طراحی یدک کش ‌ها می‌ تواند بسته به نیاز های خاص منطقه و صنعت مربوطه متفاوت باشد. این انواع تجهیزات یدک کش امدادخودرو کرج در اندازه‌ ها و ظرفیت ‌های مختلفی قابل تهیه و استفاده هستند.

2 نوع از ^خودروبر هایی که خودروبر در کرج استفاده می کند چیست؟

خودروبرها با توجه با قابلیت هایی که دارند، توانایی حمل برخی از خودروها را دارند. خودروبر ها از انواع خودروهایی ساخته شده اند و بر این اساس قابلیت های حمل هر کدام متفاوت است.

 1. خودروبر تکی: خودروبر های تکی به خودروبر هایی گفته می شود که با خودرو های وانتی تشکیل شده باشند. این نوع خودروبر، برای حمل و جابه جایی یک خودرو ساخته شده است. و دیگر قابلیتی که خودروبر تکی دارد، حمل سریع و آسان است. کسی که می خواهد خودرویش سریع تر به دستش برسد، از این نوع خودروبر کرج استفاده می کند. این نوع خودروبر، برای حمل و جابه جایی انواع خودروهای درون شهری، بکار گرفته می شود.
 2. خودروبر چرخ گیر: این نوع خودروبر وزنی به اندازه 2 تن دارد. خودروبر چرخ گیر به نام دیگری یعنی یدک کش، مشهور می باشد. کاربرد این یدک کش برای حمل خودروها، اینگونه است که خودرو را از چرخ های جلویی حمل می کند. یعنی اینکه یدک کش تایرهای جلویی خودرو را بلند می کند و موجب می شود تایرهای پشتی روی زمین بمانند. هنگام حمل خودرو، چرخ های پشتی روی زمین کشیده می شوند و حمل و جابه جایی را راحت تر میکند.
 3. 3 نوع خودروبری که خودروبرکرج برای حمل کامل #خودروها استفاده می کند!

  1. کفی خودروبر: این نوع خودروبر، برای بارگیری کامل خودروها تولید شده است. نوع ماشینی که کفی خودرو از آن بهره میگیرد، کامیون، کامیونت، هیوندا و… می باشد.
  2. تریلی خودروبر: تریلی خودروبر نسبت به دیگر خودروبرها، فضای زیادی برای خودروها دارد. تعداد خودروهایی که می توانند در این خودروبر جای شوند، 6 الی 8 خودرو می باشد. از این نوع خودروبر امدادخودرو کرج برای حمل و انتقال خودروهای تعداد بالا استفاده می شود. همچنین برای انتقال و حمل خودروهای برون شهری، کاربردی ترین خودروبر، تریلی خودروبر می باشد.
  3. خودروبر جرثقیل دار: این نوع خودروبر کرج، وزنی به اندازه 6 تن دارد. این خودروبر برای حمل خودروها از جرثقیل هیدرولیکی خود استفاده می کند. کاربرد این نوع خودروبر khodrobar-karaj ، برای خودروهایی است که صدمه زیادی دیده باشند و نتواند مسیری را طی کند. خودروبر جرثقیل دار، تمام تایرهای خودرو را بلند می کند و آن را بر روی سطح کفی خود قرار میدهد. و خودرو را تا محل مورد نظر حمل می کند.

4 مزایایی که $خودروبر در کرج هنگام ارائه خدمات به شما میدهند!

پیشگیری و پشتیبانی: بعد از اینکه این مجموعه خدمات را در اختیار شما قرار داد، از این مورد استفاده میکنید. برای اینکه مشتریان رضایت بالا و کاملی داشته باشند، ایمنی شان را حفظ کنند، این مورد در اختیارشان قرار میگیرد.

 • تخصص و مهارت: تیم این مجموعه از افراد متخصص، ماهر و حرفه ای بهره مند است. این افراد در زمینه تعمیرات، فنی و مکانیکی، از مهارت بالایی برخوردار هستند. با دانش و مهارت بالای این افراد، شما می توانید بدون هیچ نگرانی میتوانید از خدمات خودروبر کرج استفاده کنید.
 • صرفه جویی در وقت و هزینه: برای اینکه بتوانید در زمانتان صرفه جویی کنید، باید از یک مجموعه معتبر استفاد کنید. همچنین بهره مندی از یک مجموعه حرفه و معتبر امدادخودرو کرج، می تواند در ولخرجی زیاد صرفه جویی کند. دیگر نیاز نیست برای تعمیرگاه هایی که تعمیرات خود را با هزینه بالا و کیفیتی پایین انجام میدهند، هزینه کنید.
 • سرعت و اطمینان: این مجموعه برای ارائه خدمات فوری به شما، در کمترین زمان خود را به شما می رساند. همچنین ،در کم ترین زمان خودرو شما را به تعمیرگاهی مطمئن می رساند. خودرو شما در هر لحظه ای با اطمینان و ایمنی بالایی حمل می شود.

4 کاربرد khodrobar-karaj هنگام حمل و نقل وسیله آسیب دیده چیست؟

 1. هنگام انتقال خودروهای تصادفی: زمانی که خودرو در جاده تصادف میکند و امکان روشن شدن ندارد. همچنین شامل خودروهایی که امکان حرکت کردن را ندارند، از این نوع خودروبر کرج استفاده می شود. برای حمل این نوع خودروها، بهترین نوع خودروبر، کفی خودروبر می باشد. این خودروبر، خودرو شما را می تواند به هر کجا که می خواهید، حتی تعمیرگاه ببرد. زمانی که خودروتان خاموش است و توان روشن شدن را ندارد، روشن شدنش ممکن است خطرناک باشد. پس بهترین کار تماس با خودروبر در کرج و انقال آن به تعمیرگاه می باشد.
 2. هنگام انتقال خودروهای کلاسیک و قدیمی: برای انتقال و جابه جایی این نوع خودروها، باید از کفی خودروبر استفاده شود. تردد انواع خودروهای قدیمی و کلاسیک در خیابان مجاز نیست و انتقال آنها باید با خودروبر امدادخودرو کرج انجام شود.
 3. هنگام انتقال خودروهای بدون مشکل تا منزل: برای انتقال و جابجایی خودروهای سالم، باید از کفی خودروبر استفاده کرد. زمانی که خودروتا را برای تعمیر به تعمیرگاهی فرستادید، برایی حمل آن به خانه می توانید از کفی خودروبر استفاده کنید. همچنین خودروهایی که از بیرون اجاره می کنید را می توانید با کفی خودروبر به محل تان منتقل کنید.
 4. هنگام انتقال دستگاه و خودروهای سنگین وزن: برای حمل و جابجایی این نوع خودروها، بهترین خودروبر کفی خوروبر میباشد. انواع دستگاه ها و خودروهای سنگین میتوان به دستگاه های صنعتی، کشاورزی، دریایی و… اشاره کرد. کفی خودروبر کرج برای حمل این نوع خودروها بهترینه، به دلیل اینکه توانایی تحمل وزن خودروهای سنگین وزن را دارد.

7 موردی که باید در #انتخاب کفی خودروبر کرج به آنها دقت کرد!

 1. دقت به نوع بار: یکی از مهم ترین علت هایی که در انتخاب خودروبر کرج جای دارد، نوع بار میباشد. نوع باری که خودروبر ها حمل می کنند، با توجه به قابلیت هایی که دارند، فرق می کنند. هر کدام از بارها باید با خودروبری که مخصوصشان می باشد، حمل و جابه جا شوند. هنگام باربری اگر خودرویی با خودروبری که مخصوصش می باشد حمل نشود، امکان صدمه رسیدن به آن وجود دارد.
 2. دقت به ابعاد و وزن بار: برای حمل بارها با وزن و ابعاد متفاوتی، باید خودروبر مناسبی انتخاب کرد. هنگامی که بار وزن و حجم بالایی داشته باشد، خودروبر مناسب امدادخودرو کرج، خودروبری میباشد که تحمل حمل آنرا داشته باشد. همچنین بارهایی که وزن و حجم پایینی دارند، خودروبری که مناسب حمل و انتقال آنها باشد، مناسب است.
 3. دقت به مسافت انتقال بار: میزان طولانی بودن مسیر برای حمل و جابه جایی خودرو، برای انتخاب کردن خودروبر مهم است. مسیر اگر طولانی باشد، بار باید با خودروبری حمل شود که از نظر حجم و وزن توانایی حمل بالایی دارد.
 4. دقت به تعداد بار: برای حمل و انتقال بارها، تعداد بارها برای انتخاب خودروبر مهم هستند. اگر میزان و تعداد بار زیاد باشد، برای حمل و انتقال، نیاز به خودروبر کرج میباشد که حجم زیادی داشته باشد.

8 خدماتی که امدادخودرو هنگام ارائه $امدادرسانی ارائه می دهد!

 1. ارائه خدمات مکانیک سیار: مکانیک سیار امدادخودرو کرج، برای امدادرسانی های جاده ای می باشد. هنگامی که خودرو در جاده مشکلدار میشود، و امکان تعمیر کردن را فرد نداشته باشد، نیاز به مکانیک سیار دارند. مکانیک سیار خودروتان را در زمان کم و در همان محل تعمیر میکند و در زمانتان هم صرفه جویی میشود.
 2. ارائه خدمات امداد حمل خودرو: هنگامی که خودروتان در وضعیت بدی باشد و تعمیر کردن آن ممکن نباشد. در این زمان، شما به یک خودروبری نیاز دارید که خودروتان را تا تعمیرگاه منتقل کند. برای حمل خودروها به تعمیرگاه، کفی خودروبر و هم یدک کش کاربرد دارد.
 3. ارائه خدمات امدادرسانی در محل: هنگامی که خودرویی در جاده خراب میشود ولی مشکل خطرناک و زیادی نداشته باشد. در این صورت امکان تعمیر خودرو در محل وجود دارد و می توان با امدادرسانی در محل تعمیرش کرد. مشکلات جزئی و کوچک مانند خراب بودن چراغ های خودرو، خراب بودن استارت خودرو، راهنما نزدن و… می باشد.
 4. ارائه خدمات امداد باتری: هنگامی که باتری خودرو به طور ناگهانی و در جاده خراب می شود. در این هنگام شما نیاز به امداد باتری خودروبر کرج پیدا می کنید. امدادگران امداد باتری، به دو شکل می تواند به شما خدمات ارائه دهد. اولین نحو به این شکل است که عملیات باتری به باتری انجام دهند تا در زمان کمی خودروتان روشن شود. دومین شکلی امداد باتری، تعویض باتری قدیمی است. این مجموعه، از باتری های اورجینال و با کیفیتی برای خودرو شما استفاده می کند.

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *